+38 (050) 984 26 62

info@avosport.com.ua

ТОВ «АВО СПОРТ» являється офіційним дистриб’ютором вітчизняного виробника дитячих майданчиків та вуличних тренажерів ПП «Брама».

 

Відомо, що найцінніше в житті – це наші діти, їх безпека та радість дитинства, здоров’я, фізичне виховання та щирі емоції від часу, проведеного на свіжому повітрі. Саме тому ми пропонуємо великий асортимент дитячих ігрових та спортивних майданчиків високої якості, що підтверджується відповідними сертифікатами  та ліцензіями, та відповідають усім нормам та стандартам безпеки.

 

Різноманіття продукції, яку реалізовує ТОВ «АВО СПОРТ», дозволяє створити ексклюзивний варіант проекту дитячого або спортивного майданчика та задовольнити будь-які вимоги клієнта.  Цікавий дизайн, надійність, зручність та екологічність продукції дозволяє створити найсучасніший, унікальний та яскравий варіант дитячого ігрового майданчика, відповідно до вікової категорії,  та майданчика для занять спортом.

 

Дитячі ігрові майданчики включають сучасні, а головне, абсолютно безпечні та якісні гойдалки, каруселі, балансири, гойдалки на пружинах, гірки, пісочниці та цілі ігрові комплекси. Привабливість будь-якому ігровому майданчику надає різноманітна та яскрава кольорова гама, яку ми створюємо відповідно до  побажань клієнта.

Особливою популярністю останнім часом користуються спортивні майданчики. Ми пропонуємо найсучасніше спортивне обладнання та тренажери для занять спортом, як для дітей, так і для дорослих. Асортимент та багатоваріантність спортивного обладнання та покриттів для спортивних майданчиків допоможуть комплексно підійти до створення яскравого, привабливого та безпечного проекту саме для Вас.

 

ТОВ «АВО спорт» реалізовує все, що приносить радість і задоволення для  дітей і дорослих у спорті та вільному проведенні часу у колі сім’ї і друзів!